יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117
גוף חימום לג'קוזי
בניגוד למה שרבים חושבים, גוף חימום לג'קוזי לא מחמם את המים. גוף חימום לג'קוזי שומר על טמפרטורת המים לאחר שהם כבר חמים, את החימום למים מבצע המנוע ולא גוף החימום. אם הג'קוזי שלכם לא מחמם או לא שומר על טמפרטורת המים אל תנסו לרכוש גוף חימום לג'קוזי ולהחליף את הישן בחדש ללא טכנאי ג'קוזי מומחה. אם תעשו זאת אתם עלולים לגרום לג'קוזי נזק ולהרוס אותו ולאחר מכן עלויות התיקון יהיו יקרות הרבה יותר.
 
תקלות נפוצות בג'קוזי
ישנן תקלות רבות הנפוצות בג'קוזי ורובן לא קשורות לגוף החימום, אך לעיתים רבות אנשים נוטים להאשים את גוף החימום כמעט בכל דבר וכשהם מנסים לתקנו לבד, כאמור, נגרם נזק למערכת.
 
מערכת הג'קוזי יוצרת קצר?
בעיה זו יכולה להיות קשורה באותו גוף חימום לג'קוזי שיוצר בעיות. קצר הנגרם כתוצאה מבעיה של גוף חימום לג'קוזי יכול להיגרם כתוצאה מבלאי של גוף החימום ובמקרה זה החלפת גוף החימום עשויה להועיל. אך בעיות של קצר הן לא בהכרח בעיות הנובעות מגוף החימום. קצר יכול להיגרם גם כתוצאה מבעיה באחד המנועים או כתוצאה מבעיה במערכת החשמל. לכן, לפני שאתם ממהרים להאשים את גוף החימום ולהחליפו בגוף חימום אחד חדש הזמנו טכנאי שיבדוק בדיוק מה הבעיה ויטפל בה בצורה הטובה ביותר.
 
המים לא מתחממים?
כאמור, גוף החימום אינו אחראי על חימום המים אלא רק שומר על החום שלהם. ולכן, במקרה כזה החלפה של גוף החימום לא תפתור את הבעיה ויש להזמין טכנאי ג'קוזי מוסמך שידע לאתר את הבעיה ולתקנה בצורה מקצועית. רק אם קורה מצב בו המים מתחממים בהתחלה אך לא שומרים על החום שלהם יש להניח כי מדובר בתקלה בגוף החימום.
 
גוף חימום איכותי לג'קוזי
אם בסופו של דבר נמצא כי האשם בתקלה הוא גוף החימום, רכשו גוף חימום מידי מקצוענים בלבד. גופי חימום לג'קוזי המיוצרים בחברת י.ל שיא בע"מ הינם גופי חימום איכותיים מאוד המיוצרים בשיטות מתקדמות וחדשניות ומצליחים להחזיק מעמד לאורך זמן רב מבלי תקלות כלל וכלל.