יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117

גופי חימום הם האלמנטים החשובים ביותר במכשירים חשמליים שמטרתם לעשות שימוש בחום. מכשירים חשמליים רבים בבית עושים שימוש בחום על מנת לנקות או לספק מים חמים לבני הבית. החשיבות של גופי חימום הנמצאים במכשירים החשמליים היא רבה ולעתים קרובות כאשר גוף החימום מתקלקל לא ניתן לעשות שימוש גם במכשיר החשמלי. חברות ייצור גופי חימום מייצרות גופי חימום מתאימים הן לתעשייה והן למגזר הבית ומתאימות את גוף החימום למוצר החשמלי לאפקטיביות מקסימלית.

גופי חימום למדיח כלים

אחד ממוצרי החשמל הנפוצים בתעשייה ובבית הוא מדיח הכלים. שימוש במדיח כלים מקובל מאוד בקרב מסעדות או בתים עם נפשות רבות אשר עושים שימו רב בכלים. מדיח כלים מאפשר שטיפה של כמה כלים ביחד ולכן מחייב לעשות שימוש במים רותחים על מנת לחטא ולהוציא את כל הלכלוך. גופי חימום למדיח כלים הם גופי חימום העשויים נירוסטה לרוב ומשמשים לחימום של נוזלים. גופי חימום למדיח כלים נמצאים בתוך המדיח עצמו ומרתיחים את המים עד לטמפרטורה הרצויה.

ייצור ואספקה של גופי חימום למדיח כלים


חברות המייצרות גופי חימום למדיח כלים הן חברות המתמחות בייצור גופי חימום לתעשייה.
אחת החברות המוכרות לייצור גופי חימום היא חברת
י.ד שיא בע"מ המייצרת גופי חימום בצורות שונות ומחומרים שונים כמו חומר הנירוסטה, חומר הקרמיקה, חומר הנחושת ועוד. החברה מייצרת את גופי החימום תוך הקפדה על התקנות המחמירות של הבטיחות הנדרשות לייצור גופי חימום למוצרי חשמל שונים לתעשייה או לבית.

תיקון והחלפת גופי חימום למדיח כלים

מאחר וגופי חימום למדיח כלים נמצאים בסביבה של מים, תיקון של גופי חימום במדיחי כלים הוא מורכב ולעתים קרובות דורש החלפה של כל גוף החימום שנפגע מקורוזיה, מהצטברות של אבנית או שפשוט הפסיק לפעול. החלפת גוף החימום על ידי טכנאים של חברת י.ד שיא בע"מ היא הדרך הטובה ביותר לתקן את המדיח ולהבטיח את המשך התקינות שלו בעתיד. בין אם הצורך הוא לתקן, לנקות או להחליף את גוף החימום, הטכנאים המנוסים של החברה יוכלו לתת את המענה הטוב ביותר ולבחור בפתרון המתאים.