יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117
גוף חימום למיכל מים
בוודאי כולכם יודעים כי גוף חימום למיכל מים הוא החלק הכי חשוב במיכל המים. גוף חימום למיכל מים הוא החלק שאחראי על חימום המים ועל השמירה שלהם בטמפרטורה קבועה לאורך זמן. ישנם מיכלי מים רבים בהם יש גופי חימום – מיחמי מים, אקווריומים, דודי שמש ועוד מתקנים רבים אחרים. עבור כל אחד, בסיסו של גוף חימום למיכל מים הוא דומה אך גודל הגוף ועוצמת החימום שונה בהתאם לכל מיכל ודרישותיו הוא. את כל סוגי הגופי, לכל מטרה ובאיכות גבוהה מאוד תוכלו למצוא בחברת י.ל שיא בע"מ.
 
גוף חימום בדוד מים
כשמדובר בדוד מים, גוף חימום למיכל מים הוא גוף גדול מאוד (בהתאם לגודלו של הדוד) והוא מסייע לחימום המים ולשמירה על החום שלהם כאשר הם בתוך הדוד. אם אתם מגלים תקלה בדוד והוא לא עובד, ייתכן מאוד כי מדובר בתקלה של אותו גוף חימום למיכל מים. לעיתים רבות, גוף החימום צובר סביבו אבנית רבה ובניגוד לגופי חימום בקומקום חשמלי שניתן לנקותם, הדוד לא זוכה לתחזוקה וניקיון נאות. וכך, לאורך זמן, נצברת אבנית רבה על גוף החימום, אבנים ששוחקת אותו וגורמת לו להיהרס. אך ל דאגה, אם קורה לכם מקרה שכזה, אתם יכולים למצוא בקלות רבה גוף חימום איכותי מאוד המתאים לדוד שלכם בחברת י.ל שיא בע"מ. פשוט בחרו באתר במוצר המתאים והזמינו אותו עד לביתכם.
 
איך ניתן למנוע שחיקה של גוף החימום בדוד מים?
אם אתם רוצים למנוע שחיקה רבה של גוף חימום למיכל מים ותקלות הנגרמות בעקבות כך, חשוב מאוד שתבחרו בגוף חימום איכותי. כאמור, בחברת י.ל שיא בע"מ תוכלו למצוא גופי חימום איכותיים מאוד שיחזיקו מעמד לאורך זמן רב ולא תצטרכו להחליפם בכל פעם מחדש. בנוסף, מומלץ לבצע בדיקות תקופתיות של הדוד. כך ניתן לגלות את הבעיות עוד לפני שהם מתחילות. ביצוע של פעולות תחזוקה ימנעו את שחיקתו של גוף החימום, ימנעו הצטברות של אבנים רבה ויאריכו את החיים של גוף החימום לעוד שנים רבות.