יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117
בישול על פלטות חימום
כל אדם בכלל, וכל רווק בפרט – סביר להניח שנתקל בתופעה האנושית המוכרת: רעב. אתם נכנסים לראות את הדירה החדשה שאתם עומדים לשכור. הדלת נפתחת ומול עיניכם מוצגת הפינה האינטימית שאוטוטו תהיה שלכם. הרהיטים חדשים, הריצוף פשוט נהדר, חדר השירותים נראה כמו בבית מלון וחדר השינה – כמו אחד שתתקשו לצאת ממנו. "נפלא!" – אתם חושבים לעצמכם. ואז מתגלה הבעיה הנפוצה... אין כיריים.

"ובמה בדיוק אבשל?". התנור של אימא לא ייכנס דרך הדלת, תנור חדש לא בא בחשבון, ונראה שאתם עומדים לבקר אצל אימא הרבה... באמת? לא בהכרח.
פלטת חימום היא פתרון אידיאלי למבקשים מענה מיידי שעונה על צרכים רבים:
מיקום- פלטות חימום ניתן להניח על גבי השיש עצמו ואינן דורשות מקום   מיוחד ברחבי הבית.
עלות- את העלות של פלטת חימום ממוצעת אפילו לא תחושו בחישוב ההוצאות החודשי ולא תצטרכו לתכנן את ההוצאה עליה מראש.
בטיחות- פלטות חימום המגיעות מחברה אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון (דוגמת י.ל. שיא ועוד) עומדות בתווי תקן ישראליים ובין לאומיים. בניגוד לכיריים גז – אין חשש לדליקה או לדליפת גז, הדורשות השקעת משאבים כגון זמן רב, כסף, ריצות וטלפונים לצורך טיפול בנזק.
שקט נפשי – ניתן לשלוט בטמפרטורה של פלטת חימום על פי הנדרש, כך שאם בדיוק יש תכנית טלוויזיה שרציתם לראות תוך כדי... אין ממה לחשוש.
נוחות – אוכל או מים שחוממו על פלטת חימום לצורך שימוש בזמן מסוים - ניתן להותירם על הפלטה עצמה בטמפרטורה נמוכה ולאכול /לשתות מאוחר יותר.

פלטות חימום רבות מיוצרות ומשווקות בארץ בסניפי חנויות חשמל רבות. להדיוטות – נדמות כולן כשוות. במקרים אחרים נקשיב להמלצת איש המכירות. ברם! תהליך ייצור גופי החימום עבור פלטות חימום אינו תהליך שניתן להקל בו ראש. לטיב המתכות מהן מיוצרות פלטות חימום משקל מכרע באורך החיים של הפלטה שתרכשו. שימו לבכם לעמידה בתקנים של החברה ממנה אתם רוכשים את פלטת החימום ולאחריות הניתנת עמה. ובפעם הבאה שאימא מתקשרת לשאול: "מתי אתם באים אליי לארוחת ערב?" תשיבו: "ומתי את?"