יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117
משפחות ברוכות ילדים ואפילו משפחות עם שלוש נפשות או יותר מבינות את החשיבות שבמייבש כביזה תקין לאורח חיים איכותי. ימי החורף הישראלי, לא מאפשרים לייבש את הכביסה בחוץ ולכן ייבוש באמצעות מייבש כביסה הוא הכרחי על מנת לספק לבני המשפחה בגדים נקיים ויבשים בזמן הקצר ביותר. בתים בהם יש ילדים קטנים אשר מחליפים בגדים בקצב מהיר יבינו את המשמעות של שימוש במייבש כביסה ואת חוסר האונים במקרה שמייבש הכביסה מתקלקל.
תקלות נפוצות:
 
לרוב מייבשי הכביסה תקלות נפוצות הנגרמות כתוצאה משימוש רב במייבש הכביסה או משחיקה של המייבש. בין התקלות הנפוצות ביותר ניתן למנות תקלות כמו קלקול או שחיקה של גופי חימום למייבש כביסה, בעיה בתרמוסטט של גופי חימום למייבש כביסה, בעיה בתוף, בעיה בטיימר של המייבש, בעיה ברצועת ההנעה של המייבש, בעיה בדלת של המייבש ובצירים שלו ועוד. לתיקון מייבש כביסה מומלץ לעשות שימוש בשירותים של חברות מקצועיות שיש ברשותן את החלקים המתאימים ואת הידע הנדרש לתיקון כל בעיה במייבש הכביסה.
 
תיקון גופי חימום למייבש כביסה:
 
אחת מהחברות המובילות לתיקון מוצרי חשמל ובהם מייבש כביסה היא חברת י.ד שיא בע"מ אשר מחזיקה את הכלים המתאימים לתיקון מייבשי כביסה מכל הסוגים ואת הטכנאים המנוסים והמקצועיים. אחת מהתקלות הנפוצות ביותר בהן החברה נתקלת בעת תיקון מייבשי כביסה היא בעיות שלגופי חימום למייבש כביסה.גוף החימום האחראי על החימום של החלל הפנימי של המייבש גורם לייבוש של הבגדים על ידי אידוי המים מהם. במקרים בהם מייבש הכביסה מסיים את פעולת הייבוש ללא ייבוש של הבגדים וכל הבגדים יוצאים לחים, ניתן להבין שהבעיה היא בגוף החימום של המייבש הדורשת תיקון או החלפה.
 
תיקון או החלפה:
 
תפקידם של טכנאי החברה המגיעים אל בית הלקוח הוא בין היתר לבחון את אופן ביצוע התיקון של גוף החימום. מכיוון שבמרבית המקרים, תיקון גוף החימום משמעותו, החלפה של כל גוף החימום בגוף חימום חדש, הטכנאים יגיעו כבר מוכנים מראש עם גוף חימום חדש ויבצעו את ההחלפה כך שהשימוש במייבש הכביסה יתאפשר במהירות.