יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117
 
גופי חימום למכונות כביסה
 
מכונת הכביסה הביתית היא אחד ממוצרי החשמל החשובים ביותר שיש בבית. משפחות עם ילדים קטנים מבינות את החשיבות במכונת כביסה פועלת ואיכותית ולכן כאשר מכונת הכביסה מתקלקלת, כל שגרת החיים משתבשת בעוד ערימות הכביסה נערמות בחדר הכביסה. אחת מהסיבות הנפוצות לתקלות במכונת הכביסה היא תקלה של גופי חימום למכונות כביסה. החשיבות שלגופי חימום למכונות כביסה היא רבה הודות לצורך של המכונה לחמם את המים שבתוך המכונה בה נמצאים הבגדים.
 
מהם גופי חימום למכונות כביסה:
 
גופי חימום הם למעשה גופים העשויים מחומרים שמטרתם להוליך חום ולחמם מים או אוויר במוצר החשמלי, גופי חימום למכונות כביסה ממוקמות בתוך המכונה ומאפשרות את חימום המים המוזרמים לתוך המכונה. גופי חימום למכונות כביסה עשויים מחומר נירוסטה המיועדים לחימום של נוזלים. באמצעות גופי החימום, המים המוזרמים לתוך המכונה מתחממים על לטמפרטורה הרצויה ואפילו מורתחים וכך מאפשרים את הניקיון הטוב יותר של הבגדים הנמצאים במכונה.
סוגי גופי חימום
בנוסף לגופי החימום של מכונת הכביסה, גופי חימום נוספים משמשים לחימום מים או אוויר בסביבת הבית. בין גופי החימום הנפוצים ניתן למצוא גופי חימום של מייבשי הכביסה אשר מחממים את האוויר במייבש ומזרימים אוויר חם המאייד את המים מהבגדים, גופי חימום של הקומקום החשמלי המאפשרים הרתחה שלה מים בתוך הקומקום, גופי חימום של הדוד החשמלי האחראיים על חימום המים הזורמים בכל הברזים בבית ועוד.
תיקון והחלפה של גופי חימום למכונות כביסה
קלקול של גופי חימום למכונות כביסה גורם לקלקול של המכונה שאינו מאפשר את השימוש בה יותר. תיקון של גופי חימום למכונות כביסה צריך להיות מבוצע על ידי צוות טכנאים מומחים שיש לו את הכלים והניסיון לתקן או להחליף את גוף החימום. חברת היא החברה המובילה לייצור, תיקון והחלפה של גופי חימום ובאפשרותה הכלים לייצר את גוף החימום המתאים למכונת הכביסה גם אם מדובר במכונת כביסה ישנה במיוחד. תיקון והחלפה של גופי חימום למכונות כביסה על ידי חברת י.ד שיא בע"מ מבוצע על ידי טכנאים מקצועיים ומנוסים אשר מתאימים את גוף החימום לדגם המכונה.