יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117

מרבית מוצרי החשמל שמטרתם לחמם עובדים על גופי חימום שהם הפריטים האחראיים על יצירת החימום במוצר החשמלי. אחד מהמוצרים החשמליים הנפוצים ביותר במשקי הבית הישראלים הם התנורים ולכן ברגע שמתקלקלים גופי חימום לתנורים, התנורים מושבתים ואין אפשרות לעשות בהם עוד שימוש. תיקון גופי חימום לתנורים ניתן לביצוע על ידי חברות המתמחות בביצוע החלפה ותיקון של גופי חימום למוצרי חשמל ושיש ברשותן את החלקים המתאימים לביצוע התיקון.

מהם גופי חימום לתנורים ?
גופי חימום לתנורים הם המרכיב האחראי על חימום התנור והפקת מקור החום בו. גופי חימום לתנורים יכולים להיות עשויים מחומרים שונים ובהם נירוסטה, נחושת, קרמיקה וכדומה. בתוך גופי החימום העשויים אחד מן החומרים שהוזכרו קיים חלק שנראה כמו סליל שהוא למעשה אחראי על הולכת החום מהחשמל לגוף החימום. על ידי חימום של גוף החימום מתחמם כל התנור ומגיע לטמפרטורות גבוהות במיוחד.

סוגי גופי חימום:
בנוסף לגופי החימום של התנורים, גופי חימום משמשים לחימום בדרכים שונות ונמצאים במרכיבים שונים כמו גופי חימום הנמצאים בתוך מקררים שתפקידם הוא להפשיר את המקפיא ולהוביל אותו לטמפרטורה הרצויה, גופי חימום הנמצאים בתוך מייבשי כביסה האחראיים על חימום המייבש לטמפרטורה שתוביל לאידוי המים מהבגדים ולייבוש שלהם במהלך פעולת המייבש, גופי חימום הנמצאים בתוך קומקומים חשמליים ואחראיים על חימום של המים, גופי חימום הנמצאים בתוך מדיחי כלים ואחראיים על חימום המים בתוך המדיח ועוד.

תיקון גופי חימום לתנורים:
תיקון גופי חימום לתנורים היא לא משימה פשוטה מאחר והיא מצריכה זיהוי של הבעיה, החלפת החלקים הנחוצים, שימוש בחלפים המתאימים לדגם התנור ועוד. חברות מקצועיות כמו חברת י.ד שיא בע"מ יכולות לתת את השירות המתאים הודות לניסיון הרב ולכמות החלפים שיש ברשותה. בין אם מדובר בתיקון של גוף החימום בלבד, ניקיון שלו או החלפה של כל הגוף עצמו, טכנאי החברה יעשה שימוש בכלים ובחלקים המתאימים לביצוע ההחלפה.
לסיכום, גופי חימום הם החלקים החשובים ביותר לתפקוד של מוצרי חשמל רבים ולכן תיקון שלהם על ידי חברה מקצועית יכול לאפשר את החזרה לשימוש במוצר החשמל במהירות.