יש לך 0 מוצרים בסל הקניות
רח' החופר 34 ביתן 205 קומה ב'
ת.ד 1936 חולון 58117
גופי חימום הם החלקים החשובים ביותר במכשירים חשמליים המצריכים הפקת חום או חימום. את גופי החימום ניתן למצוא בתוך מרבית ממכשירי החשמל הביתיים במטבח, באמבטיה או בכל מקום אחר. החשיבות של גופי החימום היא רבה מכיוון שהם למעשה האחראיים על התפקוד העיקרי של המכשיר החשמלי ומסייעים למכשיר החשמלי למלא אחר המטרות שלו. קלקול של גופי חימום במידה רבה משבית את המכשיר החשמלי כולו והופך את המכשיר ללא שמיש. 
 
סוגי גופי חימום : ייצור גופי חימום הוא לצורך חימום והרתחה של מים או אוויר במכשירים רבים הן בתעשייה והן בבית. בין סוגי גופי החימום הנפוצים ניתן למצוא את גופי החימום הנמצאים בתוך המדיח ואחראיים להרתחה של המים ולהזרמה של מים חמים לצורך הניקוי, גופי חימום הנמצאים באמבטיה שמטרתם לשמור על הטמפרטורה החמימה של המים, גופי החימום הנמצאים בדודים החשמליים שמטרתם לחמם את המים הזורים בכל הברזים של הבית, גופי חימום הנמצאים בקומקום החשמלי שמטרתם להרתיח את המים ועוד. 
 
ייצור גופי חימום 
ייצור גופי חימום הוא לא פשוט ולא כל חברה יכולה לספק גופי חימום. בין אם הצורך הוא בהתקנה של גוף חימום חדש ובין אם בהחלפה של גוף חימום קיים, חברה אשר מספקת ייצור גופי חימום עושה שימוש בחומרים כמו מתכות שונות, נירוסטה, קרמיקה, נחושת ועוד. המטרה של שימוש בחומרים הייחודיים הללו היא לאפשר את הולכת החום מגוף החימום בתוך המכשירים שבו הוא נמצא. ייצור גופי חימום מתבצע לרוב במפעלים ייעודיים. 
 
חברה לייצור גופי חימום 
אחת החברות האחראיות על ייצור גופי חימום היא חברת י.ד שיא בע"מ. החברה היא חברה וותיקה בתחום תיקון החלפה וייצור של גופי חימום ומספקת גופי חימום הן למגזר הביתי והן למגזר התעשייתי. חברת י.ד שיא בע"מ מייצרת את גופי החימום בהתאם לצרכים של הלקוח ומתאימה את גופי החימום מבחינת הגודל ומבחינת הייעוד שלהם ספציפית ללקוח. בנוסף לגופי החימום, החברה מספקת גם מנועים, כפתורים, מפסקים, אטמים, תרמוסטטים, חוטים, מיחמים, גופים קרמיים, תקעים ושלל אלמנטים לחימום או לתיקון בבית או בתעשייה.